A LİFE GROUP

SAĞLIK TURİZMİ VE MEDİKAL PAZARLAMA

Sağlık Turizmi

A LIFE GROUP her türlü sağlık çözümü üreten hastaneden, hizmet sunan doktora, alanında uzman yetenekli tüm sağlık personeline, tedavi sonrası sağlık kontrollerini sürdüren tüm sağlık ve idari ekibe kadar tüm alanlarda “Vazgeçilmez Kalite Anlayışı” ile hizmet sunmaktadır.

A LIFE GROUP un amacı rekabet şartlarının ağırlaştığı günümüzde resmi veya özel tüm kurumların, şirketlerin daha rekabetçi olmalarını ve kurumsallaşarak gelişmelerini sağlamak amacıyla her türlü eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmak, kişisel sağlık çözümleri üretmektir. Sağlık çözümleri bağlamında yurt dışında gerek yüksek tedavi masrafları gerekse uzun tedavi ve bekleme süreleri nedeniyle yeterli ve konforlu sağlık hizmeti alamayan hastaları ülkemize getirerek, kaliteli sağlık hizmetini daha uygun fiyata sağlamak, hastalarımızın /misafirlerimizin tedavilerinin müsaade ettiği ölçüde ülkemizin kültür, tarih ve doğa güzelliklerinden istifade ettirip Türk Misafirperverliğinden bir demet sunmaktır.

Müşteri odaklı A LIFE GROUP çalışma ekibi; konforlu, güvenli, özenle ve yüksek kalitede, etkili ve nicelik olarak yeterli bir sağlık hizmeti sunma sorumluluğu taşımaktadır.

Uluslararası akreditasyona sahip resmi ve özel kuruluşlar, hastaneler, klinikler, seyahat acenteleri, turizm firmaları ve konaklama tesisleri ile görüşmeler yapılarak ön anlaşmalar gerçekleştirilmiştir.

Image
Image

Medikal PazarlamaŞirketimiz bünyesinde medikal ürünlerin ihracat yönlü ve ithalat yönlü olarak medikal ürünlerin uluslararası boyutta pazarlaması konusunda çalışmalar yürütülmektedir.

Bu çalışmalarında mevcut medikal ürünlerin yanında piyasada yeni var olan ya da henüz ülkemizde hiç kullanılmayan ancak kullanımı halinde büyük faydası olacağına inanılan ürünlerinde ülkemizde üretim ve pazarlamasıyla da ilgilenmektedir.