A LİFE GROUP

YAYINCILIK

Yayıncılık

TURKEY IS HERE Magazine ( www.turkeyishere.com)

A LİFE GROUP bünyesinde ki TURKEY HERE (BURASI TÜRKİYE) isimli dergimiz, Ocak 2014 de kurulmuş olup, merkezi DUBAİ de olan Ekonomik, Kültürel, Sosyal ve Tanıtım dergisi olarak yayın hayatını sürdürmektedir.

Turkey Is Here Dergisi, ülkemizin Ticari hacmi, ekonomik potansiyeli, yatırım alanları, bölgeleri, fırsatları, teşvikleri ve Türk Ürünleri ile firmalarını Arap Ülkelerinde tanıtmaktadır.

Turkey Is Here Dergisi, ülkemizin kültürel zenginlikleri, sosyal imkân ve olanaklarının tanıtımı, yabancı vatandaş ve yatırımcı hakları konusunda bilgilendirmek ve Türk firmalarının reklamlarını yayımlamakla beraber ticari konularda danışmanlıklarını yapmaktadır. A LIFE AŞ. Türkiye ekibi, gerek dergi ile gerekse danışmanlık hizmeti uygulamaları ile iş geliştirme çözümlerini, Yönetim Kurulu üyelerinin ve yakın çevrelerinin desteği ile gerçekleştirmektedir. Uluslararası pazarda, iş geliştirme konusunda noktasal çözümlerin yanında, çeşitli ülkelerin üst seviyede ki makamlarına planlanacak ziyaretlerle tanıtımlar yapılabilmektedir.

Turkey Is Here Dergisi, 22 Arap ülkesinde, kamu, kurum, kuruluşlara, Ticaret Odalarına, Sanayi Odalarına, Fuarlara, İş Forumlarına, bu ülkelerdeki Büyükelçilik ve Konsolosluklar da ki Ticari Ataşelerine, uçak firmalarına, önemli otellere ve Turizm Şirket Merkezlerinde dağıtılmaktadır.

Turkey Is Here Dergisi, Türkiye’ de Başbakanlık Enformasyon Genel Müdürlüğünce akredite olmuş, alanında tek dergidir.

Image